38408-2024 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Świadczenie usług na terenie Gminy Kcynia w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zorganizowania i prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Kcynia w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług na terenie Gminy Kcynia w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zorganizowania i prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Kcynia w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług na terenie Gminy Kcynia w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, zorganizowania i prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Kcynia w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 r. Przewidywana ilość odpadów komunalnych, którą Wykonawca powinien być gotowy odebrać w ramach zamówienia w roku 2024 - 4.500,00 Mg Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których powstają odpady komunalne, odbywać się będzie z podziałem na: 1) zmieszane odpady komunalne; 2) odpady komunalne selektywnie zbierane: a) tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe – łącznie tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe – w zabudowie jednorodzinnej gromadzone w workach, w zabudowie wielorodzinnej gromadzone w pojemnikach lub workach; b) szkło – w zabudowie jednorodzinnej gromadzone w workach, w zabudowie wielorodzinnej gromadzone w pojemnikach lub workach; c) papier i tektura – w zabudowie jednorodzinnej gromadzone w workach, w zabudowie wielorodzinnej gromadzone w pojemnikach lub workach; 3) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe - odbierane w czasie zbiórki „objazdowej” sprzed nieruchomości; 4) odpady biodegradowalne – gromadzone w workach. Częstotliwość odbierania odpadów (nie rzadziej niż): 1) Niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych: a) w zabudowie jednorodzinnej z częstotliwością nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie, b) w budynkach wielolokalowych z częstotliwością nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie, z tym że w okresie od kwietnia do października z częstotliwością nie rzadziej niż raz na tydzień; 2) Bioodpadów: a) z budynków wielolokalowych na terenie miasta – w okresie od kwietnia do października nie rzadziej niż raz na tydzień oraz w okresie od listopada do marca nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie, natomiast na terenie wiejskim nie rzadziej niż raz na miesiąc, b) z budynków jednorodzinnych na terenie miasta – w okresie od kwietnia do października nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie oraz w okresie od listopada do marca nie rzadziej niż raz na miesiąc, natomiast na terenie wiejskim nie rzadziej niż raz na miesiąc. 3) tworzyw sztucznych, metali, opakowań wielomateriałowych – 1 raz na miesiąc; 4) szkła – 1 raz na miesiąc; 5) papieru i tektury – 1 raz na miesiąc;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RI.271.1.836045.2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden