See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej budynku Biblioteki Publicznej im. J. U. Niemcewicza wraz z zagospodarowaniem terenu A.28ZP oznaczonego w mpzp. i drogi dojazdowej 6.KD-D oznaczonego w mpzp. przy ul. Bacewiczówny w Warszawie wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej budynku Biblioteki Publicznej realizowanej na podstawie pracy konkursowej pt. „Koncepcji architektonicznej budynku Biblioteki Publicznej im. J.U. Niemcewicza przy ul. Bacewiczówny w Warszawie”, która otrzymała pierwszą nagrodę w przeprowadzonym konkursie w Urzędzie Dzielnicy Ursynów dla m.st. Warszawy, wraz z zaleceniami pokonkursowymi Sądu Konkursowego z dnia 01.12.2025 r. i wytycznymi Zamawiającego przedstawionymi w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej. Zakres przedmiotu udzielanego zamówienia został zaproponowany w Załącznik nr 1 do Zaproszenia projekcie umowy wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 166183-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej budynku Biblioteki Publicznej realizowanej na podstawie pracy konkursowej pt. „Koncepcji architektonicznej budynku Biblioteki Publicznej im. J.U. Niemcewicza przy ul. Bacewiczówny w Warszawie”, która otrzymała pierwszą nagrodę w przeprowadzonym konkursie w Urzędzie Dzielnicy Ursynów dla m.st. Warszawy, wraz z zaleceniami pokonkursowymi Sądu Konkursowego z dnia 01.12.2025 r. i wytycznymi Zamawiającego przedstawionymi w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej. Zakres przedmiotu udzielanego zamówienia został zaproponowany w Załączniku nr 1 do Zaproszenia projekcie umowy wraz z załącznikami.
Interne Kennung: 12/WZP/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen