See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na wykonanie usługi sporządzenia poza siedzibą oraz dostarczenie do oddziałów szpitalnych posiłków dla pacjentów Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sporządzenie poza siedzibą oraz dostarczenie do oddziałów szpitalnych Zamawiającego
Interne Kennung: DZP.2344.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wykonanie usługi sporządzenie poza siedzibą oraz dostarczenie do oddziałów szpitalnych Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten