2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Aanboorzadels & hulpstukken
Beschreibung: De overeenkomst betreft een opdracht van leveringen van aanboorzadels en hulpstukken. De overeenkomst wordt gesloten voor een looptijd van 4 jaar. In de inventaris wordt een overzicht gegeven van de geschatte behoeften voor de volledige contractduur. De vermelde hoeveelheden zijn vermoedelijke hoeveelheden en worden slechts als indicatie meegedeeld. De werkelijk afgenomen hoeveelheden kunnen in aantal afwijken van de vooropgestelde hoeveelheid.
Interne Kennung: PPP06P-514/6236/LR0016206
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162500 Trinkwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LR0016206_1
384112-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP06P-514/6236/LR0016206
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44162500 Drinkwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LR0016206_1