See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie przeglądów i konserwacji sprzętu medycznego w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Szczegółowy wykaz sprzętów objętych przedmiotem zamówienia stanowi formularz asortymentowo-cenowy – Załącznik nr 2. Zamówienie podzielone jest na 124 części.
Vorherige Bekanntmachung: 714724-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 zamówienia
Beschreibung: System ogrzewania pacjenta - Istanbul Medikal
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 zamówienia
Beschreibung: Ciepłe gniazdko - Istanbul Medikal
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 zamówienia
Beschreibung: System holterowski - Schiller
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 zamówienia
Beschreibung: Podgrzewacz płynów infuzyjnych - Blanco
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 zamówienia
Beschreibung: Diatermia chirurgiczne - Emed
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 zamówienia
Beschreibung: Diatermia chirurgiczne - Erbe
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 zamówienia
Beschreibung: Defibrylator - Welch Allyn
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 zamówienia
Beschreibung: Defibrylator - Physio
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 zamówienia
Beschreibung: Defibrylator - Mindray
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 zamówienia
Beschreibung: Endoskopia - Storz
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 zamówienia
Beschreibung: Endoskopia - Wolf
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 zamówienia
Beschreibung: Endoskopia - Olympus
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 zamówienia
Beschreibung: Mammotom - Devicor
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 zamówienia
Beschreibung: Urządzenie do neuromonitoringu - InomedMeddizintechnik
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 zamówienia
Beschreibung: Detektor gamma - W.O.M. World
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 zamówienia
Beschreibung: Detektor gamma - Neoprobe Corporation
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 zamówienia
Beschreibung: Aparat do krioterapii - Kriomedpol
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 zamówienia
Beschreibung: Oftalmoskop - Heine Optotechnik
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 zamówienia
Beschreibung: System chłodzenia skóry głowy - Paxman
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 zamówienia
Beschreibung: Urządzenie do podciśnieniowej terapii i leczenia ran - Smith&NephewMedical Limited
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 zamówienia
Beschreibung: Sterylizator parowy - BMT