2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027 z podziałem na części: a) Część I: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką: - ilość dzienna kursów 2 autobusy każdy 5 kursów, w tym 2 dowozy i 3 odwozy; - ilość dzienna kilometrów około 240 km; - skierowanie do realizacji zamówienia autobusów z minimum 60 miejscami siedzącymi (każdy autobus); - dowóz w godzinach 7.15-10.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - odwóz w godzinach 12.45 – 16.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - przewidywana ilość dni świadczenia usługi w terminie realizacji zamówienia – około 380 - ilość dzieci objętych dowozem około 140. b) Część II: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi Królowej w Prandocinie w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką:. - ilość dzienna kursów 2 autobusy każdy 3 kursy, w tym 1 dowóz i 2 odwozy; - ilość dzienna kilometrów około 150 km; - skierowanie do realizacji zamówienia autobusów z minimum 60 miejscami siedzącymi (każdy autobus); - dowóz w godzinach 7.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - odwóz w godzinach 12.45 – 14.20 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - przewidywana ilość dni świadczenia usługi w terminie realizacji zamówienia – około 380 - ilość dzieci objętych dowozem około 110. c) Część III: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Smrokowie w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką: - ilość dzienna kursów 3 autobusy, każdy maksymalnie 9 kursów, w tym 3 dowozy i maksymalnie 6 odwozów; - ilość dzienna kilo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Dokumenty zamówienia są powszechnie dostępne i oraz składanie ofert odbywa się elektronicznie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką: - ilość dzienna kursów 2 autobusy każdy 5 kursów, w tym 2 dowozy i 3 odwozy; - ilość dzienna kilometrów około 240 km; - skierowanie do realizacji zamówienia autobusów z minimum 60 miejscami siedzącymi (każdy autobus); - dowóz w godzinach 7.15-10.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - odwóz w godzinach 12.45 – 16.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - przewidywana ilość dni świadczenia usługi w terminie realizacji zamówienia – około 380 - ilość dzieci objętych dowozem około 140.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi Królowej w Prandocinie w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027.
Beschreibung: Część II: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi Królowej w Prandocinie w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką:. - ilość dzienna kursów 2 autobusy każdy 3 kursy, w tym 1 dowóz i 2 odwozy; - ilość dzienna kilometrów około 150 km; - skierowanie do realizacji zamówienia autobusów z minimum 60 miejscami siedzącymi (każdy autobus); - dowóz w godzinach 7.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - odwóz w godzinach 12.45 – 14.20 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - przewidywana ilość dni świadczenia usługi w terminie realizacji zamówienia – około 380 - ilość dzieci objętych dowozem około 110.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Smrokowie w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027.
Beschreibung: Część III: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Smrokowie w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką: - ilość dzienna kursów 3 autobusy, każdy maksymalnie 9 kursów, w tym 3 dowozy i maksymalnie 6 odwozów; - ilość dzienna kilometrów około 280 km; - skierowanie do realizacji zamówienia: 1 autobusu z minimum 55 miejscami siedzącymi oraz 2 autobusy z minimum 39 miejscami siedzącymi (każdy autobus); - dowóz w godzinach 7.00-8.15 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - odwóz w godzinach 13.00 – 15.30 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - przewidywana ilość dni świadczenia usługi w terminie realizacji zamówienia – około 380 - ilość dzieci objętych dowozem około 140.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja Biskupa w Kacicach w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027.
Beschreibung: Część IV: Dowóz i odwóz dzieci szkolnych wraz z opieką dla Gminy Słomniki do Szkoły Podstawowej im. Świętego Mikołaja Biskupa w Kacicach w latach szkolnych 2025/2026 i 2026/2027. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowej usługi dowozu i odwozu dzieci szkolnych wraz z opieką: - ilość dzienna kursów 3, w tym 1 dowóz i 2 odwozy; - ilość dzienna kilometrów około 130 km; - skierowanie do realizacji zamówienia: 1 autobusu z minimum 28 miejscami siedzącymi - dowóz w godzinach 7.00-8.00 (szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy); - odwóz szczegółowo ustalony z Dyrektorem Szkoły po zawarciu umowy; - przewidywana ilość dni świadczenia usługi w terminie realizacji zamówienia – około 380 - ilość dzieci objętych dowozem około 35.
Interne Kennung: Część 4