2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie van gemeentepagina's en themapagina's voor de gemeente Aalsmeer
Beschreibung: De opdracht betreft de publicatie van gemeentepagina’s en themapagina’s in een lokaal huis-aan-huisblad binnen de gemeente Aalsmeer. De opdracht wordt zonder voorafgaande oproep tot mededinging gegund wegens het ontbreken van mededinging om technische redenen. Slechts één ondernemer kan, vanwege de vereiste combinatie van bereik, frequentie en lokale dekking, deze opdracht uitvoeren. De aanbestedende dienst is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor maximaal 48 maanden. De geraamde waarde van de opdracht is € 260.000.
Interne Kennung: I&A_2026_0078
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Structurele plaatsing van gemeentepagina’s (wekelijks) en themapagina’s (op onregelmatige basis) in een lokaal huis-aan-huisblad, met als doel alle inwoners van de gemeente Aalsmeer adequaat te informeren.
Interne Kennung: 1