2. Verfahren
Verfahren
Titel: PřF/UPOL – Laserový interferometrický odměřovací systém
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu laserového interferometrického odměřovací systému. Tento laserový systém bude využit v optické laboratoři pro přesné polohování a charakterizaci jednotlivých optických, opto-mechanických a mechanických komponent nebo dílčích bloků a dále pro kalibraci vzdáleností a úhlů pro eliminaci systematických chyb v ultra-přesných metrologických měřeních. Předložené parametry reflektují požadavky na možnost provádět různé režimy měření, a to pomocí jediné laserové jednotky. Optickou laboratoří se rozumí místnost se stabilním prostředím vybavená optickým stolem velikosti řádově jednotky metrů s kovovou deskou vybavenou otvory M6. Experimenty v takovéto laboratoři využívají typicky nemagnetické komponenty o rozměrech do 200 mm s rozsahem pohybu 10–100 mm. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena níže viz čl. 2 odst. 2.2 Dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PřF/UPOL – Laserový interferometrický odměřovací systém