See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: a)Część nr 1 – świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej zlokalizowanymi poza Warszawą, a centralnymi punktami dystrybucyjnymi, b)Część nr 2 – świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej zlokalizowanymi na terenie Warszawy, a centralnymi punktami dystrybucyjnymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.261.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury odwróconej o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 3. Informacje ogólne: 1)Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. 2)Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3)Wykonawca zamierzający wziąć udział w Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 4)Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji Postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 5)Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Ustawy, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 Ustawy, zwane dalej „zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby”, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2 Ustawy, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.). 6)Komunikacja w Postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert o dopuszczenie do udziału w Postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 7)Możliwość korzystania w Postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 8)Wszystkie wysłane i odebrane w Postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie Postępowania w zakładce „Komunikacja”. 9)Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 10)Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 11)W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 12)W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia@waw.sa.gov.pl (nie dotyczy składania ofert). 13)W sytuacji awarii lub błędów lub niedostępności Platformy e-Zamówienia uniemożliwiających komunikację Wykonawcy z Zamawiającym poprzez Platformę zakupową, Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie zgłosić ten fakt Zamawiającemu za pomocą poczty elektronicznej na adres: zamowienia@waw.sa.gov.pl, pod rygorem utraty prawa powoływania się na konsekwencje awarii lub błędów lub niedostępności Platformy zakupowej w toku niniejszego Postępowania. 4. Szczegółowe informacje zawarto w SWZ zamieszczonej na platformie e-Zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej zlokalizowanymi poza Warszawą, a centralnymi punktami dystrybucyjnymi
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej zlokalizowanymi poza Warszawą, a centralnymi punktami dystrybucyjnymi. 2.Termin realizacji – I etap – zestawienie i uruchomienie włókien światłowodowych w relacjach pomiędzy lokalizacjami, o których mowa w „Wykazie lokalizacji – sądy pozawarszawskie” - do dnia 30.09.2025 r. II etap – najem ww. włókien światłowodowych i świadczenie w tym okresie usługi wsparcia technicznego włókien światłowodowych przez całą dobę (24 godziny), odpowiednio dla relacji pomiędzy lokalizacjami, o których mowa w „Wykazie lokalizacji – sądy pozawarszawskie”- przez 36 miesięcy od dnia 30.09.2025 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562000 Glasfaserkabel, 32562100 Glasfaserkabel für die Informationsübertragung, 32561000 Glasfaserverbindungen, 32562200 Glasfaserkabel für die Fernübertragung, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej zlokalizowanymi na terenie Warszawy, a centralnymi punktami dystrybucyjnymi
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zestawienia, uruchomienia i najmu włókien światłowodowych poprzez pasywną infrastrukturę światłowodową w określonych relacjach pomiędzy sądami apelacji warszawskiej zlokalizowanymi na terenie Warszawy, a centralnymi punktami dystrybucyjnymi. 2.Termin realizacji – I etap – zestawienie i uruchomienie włókien światłowodowych w relacjach pomiędzy lokalizacjami, o których mowa w „Wykazie lokalizacji – sądy warszawskie” w terminie do dnia 30.09.2025 r. II etap – najem ww. włókien światłowodowych i świadczenie w tym okresie usługi wsparcia technicznego włókien światłowodowych przez całą dobę (24 godziny), dla relacji pomiędzy lokalizacjami, o których mowa w „Wykazie lokalizacji – sądy warszawskie” – przez 36 miesięcy od dnia 30.09.2025 r. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2