384290-2025 - Auftragsänderung
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Jabłonka
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Jabłonka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Jabłonka” 2. Kody CPV: opis 905000002 Usługi związane z odpadami 905110002 Usługi wywozu odpadów 905120009 Usługi transportu odpadów 905112004 Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 905131007 Usługi wywozu odpadów pochodzące z gospodarstw domowych 905140003 Usługi recyklingu odpadów 905330002 Usługi gospodarki odpadami 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie (zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Jabłonka, na których zamieszkują mieszkańcy, w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, postanowieniami uchwały Rady Gminy Jabłonka w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jabłonka oraz postanowieniami uchwały Rady Gminy Jabłonka w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór i zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, do których zgodnie z art. 1b ust. 2 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach stosuje się przepisy dotyczące postępowania z odpadami komunalnymi. Szacowana ilość odpadów, jaką Wykonawca zobowiązany będzie odebrać oraz zagospodarować w okresie realizacji zamówienia w 2024 r. wynosi 3396,588 Mg. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług pojazdami, zgłoszonymi w ofercie przetargowej, spełniającymi wymagania, o których mowa w Rozdziale 13 SWZ. Wskazane ilości odebranych odpadów są podane jedynie pomocniczo w celu ułatwienia Wykonawcom wyceny zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów. Ilość odpadów może się zmniejszyć lub zwiększyć, stosownie do potrzeb Zamawiającego. Zmiana ilości odpadów powoduje zmianę ostatecznego wynagrodzenia Wykonawcy. Nie zrealizowanie całego zakresu zamówienia nie może rodzić po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Jabłonka” 2. Kody CPV: opis 905000002 Usługi związane z odpadami 905110002 Usługi wywozu odpadów 905120009 Usługi transportu odpadów 905112004 Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 905131007 Usługi wywozu odpadów pochodzące z gospodarstw domowych 905140003 Usługi recyklingu odpadów 905330002 Usługi gospodarki odpadami 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 3.1 Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie (zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Jabłonka, na których zamieszkują mieszkańcy, w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, postanowieniami uchwały Rady Gminy Jabłonka w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jabłonka oraz postanowieniami uchwały Rady Gminy Jabłonka w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 3.2 Przedmiot zamówienia obejmuje również odbiór i zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, do których zgodnie z art. 1b ust. 2 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach stosuje się przepisy dotyczące postępowania z odpadami komunalnymi. 4. Szacowana ilość odpadów, jaką Wykonawca zobowiązany będzie odebrać oraz zagospodarować w okresie realizacji zamówienia w 2025 r. wynosi 3575,8674 Mg. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług pojazdami, zgłoszonymi w ofercie przetargowej, spełniającymi wymagania, o których mowa w Rozdziale 13 SWZ. 6. Wskazane ilości odebranych odpadów są podane jedynie pomocniczo w celu ułatwienia Wykonawcom wyceny zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów. Ilość odpadów może się zmniejszyć lub zwiększyć, stosownie do potrzeb Zamawiającego. Zmiana ilości odpadów powoduje zmianę ostatecznego wynagrodzenia Wykonawcy. Nie zrealizowanie całego zakresu zamówienia nie może rodzić po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ
Interne KennungRINT.271.8.3.2024
Art des AuftragsDienstleistungen