2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe poetsdiensten gemeentelijke gebouwen te Zaventem 2027 - 2031
Beschreibung: De gemeente Zaventem wenst externe poets in te schakelen voor haar gebouwen in Zaventem en deelgemeenten. Deze opdracht heeft een looptijd van 12 maanden en is 3 maal verlengbaar. De dienstverlening betreft het vervangen van afgelopen gemeentelijke poetscontracten. De lijst met de voornaamste sites is te vinden in dit bestek. Deze lijst is niet limitatief en kan aangevuld worden met andere sites.
Interne Kennung: PPP0GH-1733/6164/CAD/2024/812/GEB/1733
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CAD/2024/812/GEB/1733_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung