2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy gazu propan - butan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw gazu LPG – właściwego dla warunków klimatycznych - w ilości łącznej około 1.300.000 litrów. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw gazu propan-butan w butlach 11 kg w łącznej ilości około 5.000 szt.
Interne Kennung: MKS/3526/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy gazu propan-butan
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw gazu LPG – właściwego dla warunków klimatycznych - w ilości łącznej około 1.300.000 litrów. 2) Dostawy będą realizowane przez Wykonawcę na koszt własny. 3) Dostawa będzie odbywać się na warunkach określonych w projekcie umowy (Załącznik 6A do SWZ).
Menge: 1 300 000 Liter
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw gazu propan-butan w butlach 11 kg w łącznej ilości około 5.000 szt. Cząstkowe dostawy gazu w butlach winny odbywać się na zamówienie złożone przez Zamawiającego. Termin realizacji dostawy będzie uzgadniany przez Strony - jednak nie później niż 48 godzin od złożenia zamówienia. 2) Dostarczony gaz propan-butan w butlach musi spełniać wymagania jakościowe zgodnie z normą PN-EN 589 oraz warunki dopuszczenia do obrotu i stosowania na terenie Polski. 3) Wykonawca wydzierżawi nieodpłatnie Zamawiającemu na czas trwania umowy w dobrym stanie technicznym i estetycznym, legalizowane butle stalowe oraz zamykane kontenery stalowe do przechowywania butli gazowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan
Menge: 5 000 Stück