2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale werkplek: Werkplekservices en Audiovisuele middelen
Beschreibung: Perceel 1 – Werkplekservices De Opdracht betreft het leveren, implementeren, beheren en doorontwikkelen van werkplekservices, waaronder de digitale werkplek, cloud‑ en M365‑diensten, applicatiebeheer en ondersteuning voor het Kadaster. Perceel 2 – Audiovisuele middelen De Opdracht betreft het leveren, installeren, beheren en onderhouden van audiovisuele middelen, inclusief lifecyclebeheer, monitoring, ondersteuning en gefaseerde vervanging van AV‑voorzieningen voor het Kadaster. € 95.200.000
Interne Kennung: A25-104152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72513000 Büroautomatisierungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 50341000 Reparatur und Wartung von Fernsehgeräten, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werkplekservices
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, implementeren, beheren en doorontwikkelen van werkplekservices, waaronder de digitale werkplek, cloud‑ en M365‑diensten, applicatiebeheer en ondersteuning voor het Kadaster.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende producten en diensten af te nemen die passen binnen de scope van de aanbesteding, zoals nader uitgewerkt in het Beschrijvend document en het Programma van Eisen en Wensen. Er geldt geen afnameverplichting.
Los: LOT-0002
Titel: Audiovisuele middelen
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren, installeren, beheren en onderhouden van audiovisuele middelen, inclusief lifecyclebeheer, monitoring, ondersteuning en gefaseerde vervanging van AV‑voorzieningen voor het Kadaster.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 50341000 Reparatur und Wartung von Fernsehgeräten, 51611000 Installation von Computern