2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een projectbeheerder voor werfopvolging en de begeleiding van technische en administratieve opvolging van projecten wegeninfrastructuur voor de gemeente Zaventem.
Beschreibung: Deze deeltijdse opdracht heeft als doel: werfopvolging en de begeleiding van technische en administratieve opvolging van lopende en nieuwe projecten met betrekking tot wegeninfrastructuur + opvolging. De opvolging betekent al dan niet (gedelegeerd) leidend ambtenaar. Dit betreft zowel nieuwe aanleg als onderhoudswerken en beheerswerken aan bestaande infrastructuur wegenis, groen, nutsvoorzieningen. De kandidaat dient: * Deeltijds aanwezig te zijn (minimum van 8u tot 16u) in een regime van 3 dagen op 5 per week * infovergaderingen bij te wonen (ook ’s avonds). De afname gebeurt op basis van een dagtarief, waarbij eventuele noodzakelijke avondvergaderingen zijn inbegrepen.
Interne Kennung: PPP0GH-1853/6161/CAD/2026/1853/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79421100 Projektüberwachung, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aanstellen van een projectbeheerder voor 36 maanden voor werfopvolging en de begeleiding van technische en administratieve opvolging van projecten wegeninfrastructuur voor de gemeente Zaventem.
Interne Kennung: CAD/2026/1853/ 1_1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen