See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen, onderhoud, herstel en reiniging van ondergrondse containers
Beschreibung: De opdracht is opgedeeld in twee percelen: • Perceel 1: levering, plaatsing, onderhoud, herstel en beheersoftware van ondergrondse containers • Perceel 2: reiniging van ondergrondse containers De opdracht is opgedeeld in twee afzonderlijke percelen. Elk perceel wordt voor de uitvoering als een afzonderlijke opdracht behandeld. De percelen kunnen afzonderlijk worden gegund. De inschrijver is niet verplicht om voor elk perceel een offerte in te dienen. Indien een perceel is onderverdeeld in posten, worden deze als één geheel beschouwd en dient voor elke post binnen het betrokken perceel een prijs te worden opgegeven. Het Opdrachtgevend Bestuur behoudt zich het recht voor om één of meerdere percelen niet te gunnen. Daarnaast kan het beslissen de opdracht niet te gunnen, de procedure te herstarten, al dan niet volgens een andere procedure, of andere maatregelen te nemen. Perceel 1 Perceel 1 betreft het leveren, plaatsen en indienststellen van ondergrondse containers voor de fracties restafval, PMD, papier-karton, GFT en glas op het grondgebied van VERKO. Dit perceel omvat eveneens het onderhoud, herstel en softwarebeheer van de geleverde ondergrondse containers, met inbegrip van de materiële onderdelen van het systeem en het ICT-gedeelte dat noodzakelijk is voor een correcte werking. Alle containers, met inbegrip van de glascontainers, zijn uitgerust met een toegangscontrole- en registratiesysteem. De identificatie van de gebruiker gebeurt via een badge. De toegang tot de container en de registratie van de transacties verlopen via een prepaid badgesysteem, waarbij de aan een specifiek adres gekoppelde badge toegang verleent tot de container. De verschuldigde retributie wordt automatisch in mindering gebracht van het saldo op de badge. Dat saldo kan worden opgeladen via een betaalterminal in de backoffice. De inschrijver kan optioneel een alternatief betaalsysteem voorstellen. De beheersoftware dient voor het operationeel beheer en de technische opvolging van het systeem. Daarnaast is technische ondersteuning op afroep vereist. De opdracht wordt uitgevoerd op afroep, via afzonderlijke bestellingen of bestelbonnen, naargelang de behoeften van de aanbestedende overheid. De opgegeven hoeveelheden zijn indicatief, aangezien de effectieve aantallen afhangen van de deelname van aangesloten gemeenten en andere projectpartners. De vaste looptijd van perceel 1 bedraagt 48 maanden. Deze looptijd houdt verband met het geïntegreerde en technisch samenhangende karakter van de prestaties, met name de levering, plaatsing, het onderhoud, het herstel en het softwarebeheer van de ondergrondse containers. De aanbestedende overheid acht deze langere looptijd noodzakelijk om de continuïteit van de exploitatie, de technische opvolging, de onderhoudsverantwoordelijkheid en het duurzaam beheer van de installaties te waarborgen. Om de compatibiliteit met het ophaalsysteem van VERKO te garanderen, worden projectontwikkelaars binnen het werkingsgebied aangemoedigd om ondergrondse containers aan te kopen via de opdrachtnemer die door VERKO voor perceel 1 is aangesteld, en dit onder de voorwaarden van diens overeenkomst met VERKO. Perceel 2 Perceel 2 betreft uitsluitend de reiniging van ondergrondse containers, zoals nader omschreven in hoofdstuk III van dit bestek. Dit perceel omvat de reiniging van ondergrondse containers voor de fracties restafval, PMD, papier-karton, GFT en glas. De looptijd van perceel 2 bedraagt 48 maanden. De aanbestedende overheid kan deze looptijd tweemaal verlengen met telkens 24 maanden. De maximale looptijd van perceel 2 bedraagt aldus 96 maanden, mits uitdrukkelijke beslissing van de aanbestedende overheid. De verlenging is een eenzijdige mogelijkheid van de aanbestedende overheid en geeft de opdrachtnemer geen automatisch recht op verlenging. De reinigingsfrequentie, de jaarlijkse planning, de reinigingen op afroep en de verdere technische uitvoeringsmodaliteiten worden nader bepaald in hoofdstuk III van dit bestek. Plaats van dienstverlening: Verenigde Kompostbedrijven (Verko), Bevrijdingslaan 201 te 9200 Dendermonde Maximale omvang van de opdracht De onderhavige opdracht wordt beperkt in omvang. Binnen deze opdracht kunnen over de volledige looptijd van de raamovereenkomst maximaal 25 ondergrondse containers worden afgenomen. Onder “ondergrondse container” wordt voor de toepassing van deze maximale omvang verstaan: één volledig ondergronds containersysteem, bestaande uit minstens de betonput, de binnencontainer, het voetgangersplatform, het veiligheidssysteem, de inwerpzuil, het toegangs- en registratiesysteem en de noodzakelijke componenten voor aansluiting op de beheersoftware. Deze maximale afnamegrens geldt voor alle bestellingen, afroepopdrachten en bestelbonnen samen, ongeacht de afnemende entiteit binnen het toepassingsgebied van deze raamovereenkomst. Zodra het maximum van 25 ondergrondse containers is bereikt, kunnen binnen deze opdracht geen bijkomende ondergrondse containers meer worden besteld. Eventuele bijkomende behoeften zullen het voorwerp moeten uitmaken van een afzonderlijke opdracht, overeenkomstig de toepasselijke overheidsopdrachtenregelgeving. De in de inventaris opgenomen hoeveelheden zijn vermoedelijke hoeveelheden en verbinden de aanbestedende overheid niet tot een minimale afname. De opdrachtnemer kan geen aanspraak maken op enige schadevergoeding indien het maximum van 25 ondergrondse containers niet wordt bereikt. Deze beperking van de omvang van de opdracht wordt ingevoerd om de opdracht transparant, beheersbaar en duidelijk afgebakend te houden, zowel voor de raming als voor de uitvoering ervan.
Interne Kennung: PPP1MU-156/6080/2025/121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren, plaatsen, onderhoud en herstel van ondergrondse containers
Beschreibung: Perceel 1 Perceel 1 betreft het leveren, plaatsen en indienststellen van ondergrondse containers voor de fracties restafval, PMD, papier-karton, GFT en glas op het grondgebied van VERKO. Dit perceel omvat eveneens het onderhoud, herstel en softwarebeheer van de geleverde ondergrondse containers, met inbegrip van de materiële onderdelen van het systeem en het ICT-gedeelte dat noodzakelijk is voor een correcte werking. Alle containers, met inbegrip van de glascontainers, zijn uitgerust met een toegangscontrole- en registratiesysteem. De identificatie van de gebruiker gebeurt via een badge. De toegang tot de container en de registratie van de transacties verlopen via een prepaid badgesysteem, waarbij de aan een specifiek adres gekoppelde badge toegang verleent tot de container. De verschuldigde retributie wordt automatisch in mindering gebracht van het saldo op de badge. Dat saldo kan worden opgeladen via een betaalterminal in de backoffice. De inschrijver kan optioneel een alternatief betaalsysteem voorstellen. De beheersoftware dient voor het operationeel beheer en de technische opvolging van het systeem. Daarnaast is technische ondersteuning op afroep vereist. De opdracht wordt uitgevoerd op afroep, via afzonderlijke bestellingen of bestelbonnen, naargelang de behoeften van de aanbestedende overheid. De opgegeven hoeveelheden zijn indicatief, aangezien de effectieve aantallen afhangen van de deelname van aangesloten gemeenten en andere projectpartners. De vaste looptijd van perceel 1 bedraagt 48 maanden. Deze looptijd houdt verband met het geïntegreerde en technisch samenhangende karakter van de prestaties, met name de levering, plaatsing, het onderhoud, het herstel en het softwarebeheer van de ondergrondse containers. De aanbestedende overheid acht deze langere looptijd noodzakelijk om de continuïteit van de exploitatie, de technische opvolging, de onderhoudsverantwoordelijkheid en het duurzaam beheer van de installaties te waarborgen. Om de compatibiliteit met het ophaalsysteem van VERKO te garanderen, worden projectontwikkelaars binnen het werkingsgebied aangemoedigd om ondergrondse containers aan te kopen via de opdrachtnemer die door VERKO voor perceel 1 is aangesteld, en dit onder de voorwaarden van diens overeenkomst met VERKO.
Interne Kennung: 2025/121_1
Los: LOT-0002
Titel: Reiniging van ondergrondse containers
Beschreibung: Perceel 2 Perceel 2 betreft uitsluitend de reiniging van ondergrondse containers, zoals nader omschreven in hoofdstuk III van dit bestek. Dit perceel omvat de reiniging van ondergrondse containers voor de fracties restafval, PMD, papier-karton, GFT en glas. De looptijd van perceel 2 bedraagt 48 maanden. De aanbestedende overheid kan deze looptijd tweemaal verlengen met telkens 24 maanden. De maximale looptijd van perceel 2 bedraagt aldus 96 maanden, mits uitdrukkelijke beslissing van de aanbestedende overheid. De verlenging is een eenzijdige mogelijkheid van de aanbestedende overheid en geeft de opdrachtnemer geen automatisch recht op verlenging. De reinigingsfrequentie, de jaarlijkse planning, de reinigingen op afroep en de verdere technische uitvoeringsmodaliteiten worden nader bepaald in hoofdstuk III van dit bestek.
Interne Kennung: 2025/121_2