See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 8773881 | Raamovereenkomst Onderhoud aan bedrijfsdeuren op Defensielocaties in Nederland
Beschreibung: De scope van de raamovereenkomst onderhoud bedrijfsdeuren (deursystemen) bestaat in hoofdzaak uit de volgende activiteiten: -Preventief onderhoud -Keuringen -Correctief onderhoud - (Deel)vervangingen en aanpassingen (EOW). De scope omvat ook aanvullende werkzaamheden die noodzakelijk zijn om de genoemde activiteiten te kunnen uitvoeren. Binnen de scope vallen de deursystemen (daaronder begrepen bedrijfsdeuren, scheidingswanden en hefinstallaties) op de Defensiecomplexen. Het betreft diverse deurtypes (zie nader paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad). Buiten de scope vallen A-en B deuren, slotkasten bunkers, EMP-deuren en bedrijfsdeuren die in het ABDO gebied vallen. Monodisciplinaire projecten kunnen als extra opgekomen werkzaamheden (EOW) in opdracht gegeven worden. Vervangingen/aanpassingen/projecten die onderdeel uitmaken van een (multidisciplinair) werk (bijvoorbeeld de renovatie van een gebouw) vallen buiten de scope. De geschatte omvang van de ten behoeve van perceel 1 af te sluiten raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 1.806.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van 4 jaar. De geschatte omvang van de ten behoeve van perceel 2 af te sluiten raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 3.775.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van 4 jaar. De geschatte omvang van de ten behoeve van perceel 3 af te sluiten raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 1.905.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van 4 jaar. De geschatte omvang van de ten behoeve van perceel 4 af te sluiten raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 4.552.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van 4 jaar. De geschatte omvang van de ten behoeve van perceel 5 af te sluiten raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 1.808.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van 4 jaar. De geschatte omvang van de ten behoeve van perceel 6 af te sluiten raamovereenkomst uitgedrukt in euro’s bedraagt € 1.404.000,- exclusief BTW voor de maximale looptijd van 4 jaar.
Interne Kennung: 8773881
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bedrijfsdeuren algemeen, regio Noord
Beschreibung: Perceel 1 omvat de provincies Friesland, Groningen, Drenthe en Overijssel. Zie paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee jaar met twee keer een optie tot verlenging met één jaar (de maximale looptijd van de Raamovereenkomst is derhalve vier jaar). De optie tot verlenging betreft een eenzijdig in te roepen optie van het Rijksvastgoedbedrijf.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Bedrijfsdeuren algemeen, regio’s Noord-West en Zuid-West
Beschreibung: Perceel 2 omvat de provincies Noord-Holland, Utrecht, Zuid-Holland en Zeeland. Zie paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Bedrijfsdeuren algemeen, regio Oost
Beschreibung: Perceel 3 omvat de provincies Gelderland en Flevoland. Zie paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Bedrijfsdeuren algemeen, regio Zuid
Beschreibung: Perceel 4 omvat de provincies Noord-Brabant en Limburg. Zie paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Shelterdeuren en hangardeuren hydraulisch landelijk
Beschreibung: Perceel 5 omvat geheel Nederland, waarbij geldt dat de deuren zich feitelijk (grotendeels) in de regio's Noord, Noord-West en Zuid bevinden. Zie paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Grote en/of specialistische deuren landelijk
Beschreibung: Perceel 6 omvat geheel Nederland, waarbij geldt dat de deuren zich feitelijk (grotendeels) in de regio's Noord, Noord-West en Zuid bevinden. Zie paragraaf 2.2 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 6