2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNY ZAKUP PALIW PŁYNNYCH DLA SZPITALI POMORSKICH SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywny zakup paliw płynnych (oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 95) w szacunkowej ilości: a) ON – 211 700 litrów b) Pb 95 – 5 100 litrów Wykonawca musi zagwarantować możliwość realizacji zamówienia w co najmniej 1 stacji paliw zlokalizowanej nie dalej niż 10 km od każdej lokalizacji Zamawiającego oraz dla lokalizacji ZRM nie dalej niż 20 km: 1. Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, 84-200 Wejherowo, ul. dr A. Jagalskiego 10 1.1. ZRM Gniewino, 84-250 Gniewino, ul. Pomorska 40 1.2. ZRM Szemud, 84-217 Szemud, ul. Samorządowa 3 1.3. ZRM Reda, 84-240 Reda, ul. Łąkowa 59 1.4. ZRM Rumia, 84-230 Rumia, ul. Sabata 3 1.5. ZRM Luzino, 84-242 Luzino, ul. Młyńska 7 2. Szpital Morski im. PCK, 81-519 Gdynia, ul. Powstania Styczniowego 1 3. Szpital im. Św. Wincentego a Paulo, 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1 4. Centrum Medyczne „Smoluchowskiego”, 80-214 Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18 Wykonawca jest zobowiązany zapewnić także możliwość realizacji przedmiotu zamówienia we wszystkich stacjach paliw na terenie Polski wg aktualnych potrzeb Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: D25C/251/N/13-37rj/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0030