See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhouden, inspecteren en herstellen van onderstellen van brandweervoertuigen en het leveren van onderdelen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het onderhouden, inspecteren en herstellen van onderstellen van brandweervoertuigen en het leveren van onderdelen
Interne Kennung: PPP24H-36/6098/2026-BZA-0061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 : Brandweervoertuigen met een MAN-onderstel
Beschreibung: Perceel 1 : Brandweervoertuigen met een MAN-onderstel
Interne Kennung: 2026-BZA-0061_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 : Brandweervoertuigen met een SCANIA-onderstel
Beschreibung: Perceel 2 : Brandweervoertuigen met een SCANIA-onderstel
Interne Kennung: 2026-BZA-0061_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 : Brandweervoertuigen met een MERCEDES - onderstel
Beschreibung: Perceel 3 : Brandweervoertuigen met een MERCEDES - onderstel
Interne Kennung: 2026-BZA-0061_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 : Brandweervoertuigen met een VOLVO - onderstel
Beschreibung: Perceel 4 : Brandweervoertuigen met een VOLVO - onderstel
Interne Kennung: 2026-BZA-0061_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 : Brandweervoertuigen met een IVECO - onderstel
Beschreibung: Perceel 5 : Brandweervoertuigen met een IVECO - onderstel
Interne Kennung: 2026-BZA-0061_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 : Brandweervoertuigen met een RENAULT - onderstel
Beschreibung: Perceel 6 : Brandweervoertuigen met een RENAULT - onderstel
Interne Kennung: 2026-BZA-0061_6