2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumptieve dienstverlening: Disposables t.b.v. Defensie
Beschreibung: Aanbestedende dienst wil, mede namens de Deelnemende dienst, een Overeenkomst sluiten met één marktpartij die gedurende de looptijd verantwoordelijk is voor de levering van Disposables. De onder de Overeenkomst af te nemen geraamde waarde is: € 5.500.000,- inclusief btw. Daarnaast wil Defensie binnen deze Overeenkomst de mogelijkheid hebben om, in het kader van nood (hoofdtaak 1), extra disposables aan te schaffen tot maximaal 300% van de geraamde waarde. De maximale waarde van de Overeenkomst bedraagt een totaalbedrag van € 16.500.000,- inclusief btw. Dit bedrag is inclusief opslagkosten, voor het geval er ook een fysieke noodvoorraad moet worden aangelegd bij Leverancier.
Interne Kennung: 202511118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222100 Einweg-Gastronomiebedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 202511118
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39222100 Cateringbenodigdheden voor eenmalig gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1