384405-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Modernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávka a montáž technologie gastro a provedení stavebních prací v rámci projektu zvýšení energetické účinnosti stravovacího provozu Střední školy elektrotechnické a energetické Sokolnice, příspěvkové organizace. Realizací dojde k modernizaci technologie stravovacího provozu zázemí, provozní části a výdeje pokrmů ve školní jídelně v objektu střední školy v Sokolnicích. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části dle § 35 zákona. I. ČÁST: gastro technologie Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zejména dodávka nového vybavení gastro technologie pro provoz kuchyně, včetně záručního plnění pro zadavatele. Předmětem této části zakázky je rovněž předání veškerých dokladů a dokumentů vztahujících se k dodanému zařízení a provedení všech nezbytných činností souvisejících s dodávkou zařízení. Součástí předmětu zakázky je i zaškolení zaměstnanců zadavatele a/nebo jiných osob určených zadavatelem k obsluze, provozování a údržbě předmětu dodávky. II. ČÁST: stavební práce Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívající zejména v úpravě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií. Součástí předmětu díla je vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu dotčených profesí.
Interne KennungModernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelI. ČÁST: gastro technologie
BeschreibungI. ČÁST: gastro technologie Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zejména dodávka nového vybavení gastro technologie pro provoz kuchyně, včetně záručního plnění pro zadavatele. Předmětem této části zakázky je rovněž předání veškerých dokladů a dokumentů vztahujících se k dodanému zařízení a provedení všech nezbytných činností souvisejících s dodávkou zařízení. Součástí předmětu zakázky je i zaškolení zaměstnanců zadavatele a/nebo jiných osob určených zadavatelem k obsluze, provozování a údržbě předmětu dodávky.
Interne KennungModernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice - I. ČÁST: gastro technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
LosLOT-0002
TitelII. ČÁST: stavební práce
BeschreibungII. ČÁST: stavební práce Předmětem plnění této části veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívající zejména v úpravě vnitřního prostoru a provozu kuchyně i jejího zázemí včetně přidružených prostor. V rámci stavebních úprav budou provedeny mimo jiné i nové rozvody elektro, ZTI, a VZT v potřebném rozsahu a dle potřeb provozu a technologií. Součástí předmětu díla je vyhotovení dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu dotčených profesí.
Interne KennungModernizace stravovacího provozu při ISŠ Sokolnice - II. ČÁST: stavební práce
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten