See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi ochrony osób i mienia w budynkach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia i wymogami dotyczącymi realizacji stanowiącymi odpowiednio załączniki nr 2.1 – 2.7 do SWZ, w podziale na podzadania: Zadanie nr 1. Usługa całodobowego monitorowania systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną oraz zabezpieczenie techniczne budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach w budynkach przy ul. Francuskiej 74 oraz ul. Jagiellońskiej 25 Zadanie nr 2. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Katowicach przy ul. Konstantego Damrota 16 Zadanie nr 3. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Katowicach przy ul. Powstańców 41a Zadanie nr 4. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Częstochowie przy ul. Jana III Sobieskiego 7 Zadanie nr 5. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Bielsku – Białej przy ul. Piastowskiej 40 Zadanie nr 6. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Tychach przy ul. Przemysłowej 61 Zadanie nr 7. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną, usługą całodobowego monitorowania systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz zabezpieczenie techniczne budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Adama Kocura 16
Vorherige Bekanntmachung: 679828-2025
Interne Kennung: BAI.272.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 360 ust 3) ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz.1320 z późn.zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. Usługa całodobowego monitorowania systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną oraz zabezpieczenie techniczne budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach w budynkach przy ul. Francuskiej 74 oraz ul. Jagiellońskiej 25
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Katowicach przy ul. Konstantego Damrota 16
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – DODATKOWA OCHRONA. 1) Wykonawca, w ramach prawa opcji, zapewni w ramach realizacji umowy dodatkową ilość pracowników ochrony w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, spowodowanej zwiększeniem liczebności klientów przebywających na terenie chronionego budynku lub wystąpieniem innych, nieprzewidzianych uprzednio sytuacji np. obecność VIP-ów, demonstracje, strajki, pikiety, wprowadzenie stopni alarmowych w stanach podwyższonego zagrożenia itp. 2) Dodatkowi pracownicy powinni podjąć czynności ochronne w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia. Dodatkowa ochrona może obejmować wzmocnienie jednorazowo maksymalnie: 2 pracownikami ochrony - dotyczy zadania nr 2 przy czym każdy z nich musi być zatrudniony na umowę o pracę. Wzmocnienie to może być rozłożone w czasie, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 3) Łączny wymiar dodatkowej ochrony w całym okresie realizacji umowy nie przekroczy: − 480 godzin dla zadania nr 2 4) Wykorzystanie opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy. 5) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zgłoszenie zostanie przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy wskazany w §14 ust. 3 OWU w terminie co najmniej 24 godzin przed czasem jej rozpoczęcia. 6) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający może realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania kwoty wskazanej w §7 ust. 2 pkt 2) OWU 8) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Katowicach przy ul. Powstańców 41a
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – DODATKOWA OCHRONA. 1) Wykonawca, w ramach prawa opcji, zapewni w ramach realizacji umowy dodatkową ilość pracowników ochrony w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, spowodowanej zwiększeniem liczebności klientów przebywających na terenie chronionego budynku lub wystąpieniem innych, nieprzewidzianych uprzednio sytuacji np. obecność VIP-ów, demonstracje, strajki, pikiety, wprowadzenie stopni alarmowych w stanach podwyższonego zagrożenia itp. 2) Dodatkowi pracownicy powinni podjąć czynności ochronne w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia. Dodatkowa ochrona może obejmować wzmocnienie jednorazowo maksymalnie: − 2 pracownikami ochrony - dotyczy zadania nr 3 przy czym każdy z nich musi być zatrudniony na umowę o pracę. Wzmocnienie to może być rozłożone w czasie, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 3) Łączny wymiar dodatkowej ochrony w całym okresie realizacji umowy nie przekroczy: − 288 godzin dla zadania nr 3 4) Wykorzystanie opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy. 5) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zgłoszenie zostanie przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy wskazany w §14 ust. 3 OWU w terminie co najmniej 24 godzin przed czasem jej rozpoczęcia. 6) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający może realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania kwoty wskazanej w §7 ust. 2 pkt 2) OWU 8) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Częstochowie przy ul. Jana III Sobieskiego 7
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – DODATKOWA OCHRONA. 1) Wykonawca, w ramach prawa opcji, zapewni w ramach realizacji umowy dodatkową ilość pracowników ochrony w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, spowodowanej zwiększeniem liczebności klientów przebywających na terenie chronionego budynku lub wystąpieniem innych, nieprzewidzianych uprzednio sytuacji np. obecność VIP-ów, demonstracje, strajki, pikiety, wprowadzenie stopni alarmowych w stanach podwyższonego zagrożenia itp. 2) Dodatkowi pracownicy powinni podjąć czynności ochronne w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia. Dodatkowa ochrona może obejmować wzmocnienie jednorazowo maksymalnie: − 2 pracownikami ochrony - dotyczy zadania nr 4 przy czym każdy z nich musi być zatrudniony na umowę o pracę. Wzmocnienie to może być rozłożone w czasie, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 3) Łączny wymiar dodatkowej ochrony w całym okresie realizacji umowy nie przekroczy: − 288 godzin dla zadania nr 4 4) Wykorzystanie opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy. 5) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zgłoszenie zostanie przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy wskazany w §14 ust. 3 OWU w terminie co najmniej 24 godzin przed czasem jej rozpoczęcia. 6) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający może realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania kwoty wskazanej w §7 ust. 2 pkt 2) OWU 8) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Bielsku – Białej przy ul. Piastowskiej 40
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – DODATKOWA OCHRONA. 1) Wykonawca, w ramach prawa opcji, zapewni w ramach realizacji umowy dodatkową ilość pracowników ochrony w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, spowodowanej zwiększeniem liczebności klientów przebywających na terenie chronionego budynku lub wystąpieniem innych, nieprzewidzianych uprzednio sytuacji np. obecność VIP-ów, demonstracje, strajki, pikiety, wprowadzenie stopni alarmowych w stanach podwyższonego zagrożenia itp. 2) Dodatkowi pracownicy powinni podjąć czynności ochronne w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia. Dodatkowa ochrona może obejmować wzmocnienie jednorazowo maksymalnie: − 2 pracownikami ochrony - dotyczy zadania nr 5 przy czym każdy z nich musi być zatrudniony na umowę o pracę. Wzmocnienie to może być rozłożone w czasie, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 3) Łączny wymiar dodatkowej ochrony w całym okresie realizacji umowy nie przekroczy: − 288 godzin dla zadania nr 5 4) Wykorzystanie opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy. 5) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zgłoszenie zostanie przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy wskazany w §14 ust. 3 OWU w terminie co najmniej 24 godzin przed czasem jej rozpoczęcia. 6) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający może realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania kwoty wskazanej w §7 ust. 2 pkt 2) OWU 8) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia budynków Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną w budynku w Tychach przy ul. Przemysłowej 61
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – DODATKOWA OCHRONA. 1) Wykonawca, w ramach prawa opcji, zapewni w ramach realizacji umowy dodatkową ilość pracowników ochrony w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, spowodowanej zwiększeniem liczebności klientów przebywających na terenie chronionego budynku lub wystąpieniem innych, nieprzewidzianych uprzednio sytuacji np. obecność VIP-ów, demonstracje, strajki, pikiety, wprowadzenie stopni alarmowych w stanach podwyższonego zagrożenia itp. 2) Dodatkowi pracownicy powinni podjąć czynności ochronne w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia. Dodatkowa ochrona może obejmować wzmocnienie jednorazowo maksymalnie: − 1 pracownikiem ochrony - dotyczy zadania nr 6 przy czym każdy z nich musi być zatrudniony na umowę o pracę. Wzmocnienie to może być rozłożone w czasie, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 3) Łączny wymiar dodatkowej ochrony w całym okresie realizacji umowy nie przekroczy: − 288 godzin dla zadania nr 6 4) Wykorzystanie opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy. 5) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zgłoszenie zostanie przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy wskazany w §14 ust. 3 OWU w terminie co najmniej 24 godzin przed czasem jej rozpoczęcia. 6) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający może realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania kwoty wskazanej w §7 ust. 2 pkt 2) OWU 8) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7. Usługa bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia wraz z ochroną doraźną realizowaną przez Grupę Interwencyjną, usługą całodobowego monitorowania systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz zabezpieczenie techniczne budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ul. Adama Kocura 16
Beschreibung: Zgodnie z załącznikiem nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI – DODATKOWA OCHRONA. 1) Wykonawca, w ramach prawa opcji, zapewni w ramach realizacji umowy dodatkową ilość pracowników ochrony w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, spowodowanej zwiększeniem liczebności klientów przebywających na terenie chronionego budynku lub wystąpieniem innych, nieprzewidzianych uprzednio sytuacji np. obecność VIP-ów, demonstracje, strajki, pikiety, wprowadzenie stopni alarmowych w stanach podwyższonego zagrożenia itp. 2) Dodatkowi pracownicy powinni podjąć czynności ochronne w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia. Dodatkowa ochrona może obejmować wzmocnienie jednorazowo maksymalnie: − 1 pracownikiem ochrony - dotyczy zadania nr 7 przy czym każdy z nich musi być zatrudniony na umowę o pracę. Wzmocnienie to może być rozłożone w czasie, w zależności od potrzeb Zamawiającego. 3) Łączny wymiar dodatkowej ochrony w całym okresie realizacji umowy nie przekroczy: − 240 godzin dla zadania nr 7 4) Wykorzystanie opcji nastąpić może w terminie obowiązywania umowy i będzie rozliczane w oparciu o ceny jednostkowe podane w ofercie oraz zasady wynikające z umowy. 5) Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez pisemne poinformowanie Wykonawcy przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zgłoszenie zostanie przesłane pocztą elektroniczną na adres e-mail Wykonawcy wskazany w §14 ust. 3 OWU w terminie co najmniej 24 godzin przed czasem jej rozpoczęcia. 6) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. W przypadku skorzystania z prawa opcji w części, Zamawiający może realizować prawo opcji wielokrotnie, do wyczerpania kwoty wskazanej w §7 ust. 2 pkt 2) OWU 8) Prawo opcji nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego wykorzystania, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia.