2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwen en onderhouden audiovisuele middelen Vergadercentrum
Beschreibung: De opdracht, uit te voeren gedurende het zomer reces 2026 (28 juli - 28 augustus) bestaat uit: 1) Het leveren en gebruiksklaar monteren van nieuwe audiovisuele apparatuur in de Raadszaal en 4 aanpalende zalen; 2) service en onderhoudsovereenkomst met betrekking tot de geleverde audiovisuele middelen en eerder geleverde audiovisuele middelen die zomer 2026 niet wordt vervangen; 3) Een raamovereenkomst om gedurende de looptijd van de overeenkomst leveren van aanvullende audiovisuele apparatuur. deels voor het in een later stadium vervangen dan apparatuur die in de initiële opdracht niet wordt vervangen. Zie aanbestedingsleidraad aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1597156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Audiovisuele apparatuur raadszaal
Beschreibung: Zie hoofdopdracht nader te bepalen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: looptijd