See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów z niepełnosprawnościami do placówek edukacyjnych w 2026 roku
Beschreibung: 1. Wykonanie usługi systematycznego dowożenia osób z niepełnosprawnościami, które realizują obowiązek przygotowania przedszkolnego, szkolnego, nauki w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych lub innych placówkach oświatowych wymienionych w art. 2 pkt. 5 Ustawy - Prawo oświatowe z domu na zajęcia szkolne oraz odwożenia ich po zakończonych zajęciach szkolnych do domu, przy zachowaniu warunków określonych w załączniku nr 1 do umowy przy założeniu 189 dni, 620 km, pracy 4 opiekunek po 8 godzin dziennie. 2. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do IWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby osoby uczestniczące w realizacji zamówienia wykonujące czynności w zakresie transportu dzieci były zatrudnione przez Wykonawcę (lub podwykonawcę, jeżeli Wykonawca powierza wykonanie części zamówienia podwykonawcy) na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. (Dz.U. z 2022 r. poz. 1510 z późn. zm.). 4. Sposób dokumentowania zatrudnienia ww. osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały określone w § 3 ust. 1-3 projektowanych postanowień umowy ( załącznik nr 3 do IWZ ).
Interne Kennung: RZP.271.69.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotowego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych poprzez zwiększenie w okresie obowiązywania umowy wartości umowy nie więcej niż o 30%. Zamawiający skorzysta z opcji między innymi w sytuacji powtórzenia tych samych usług w przypadku zaistnienia konieczności dowozu dziecka zamieszkującego miejsce nieobjęte niniejszą umową lub w przypadku pojawienia się konieczności dowozu dziecka do innej, niewskazanej w niniejszej umowie placówki oświatowej lub w przypadku przekroczenia maksymalnej ilości kilometrów wskazanej w § 5 ust. 2 umowy lub w przypadku zaistnienia konieczności dowozu dzieci do placówek oświatowych w okresie ferii zimowych lub wakacji letnich na warunkach wynikających z umowy.