2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het betrouwbaar vaststellen van het motorvermogen tijdens visactiviteiten via sensoren en blackboxsystemen
Beschreibung: De Europese controleverordening voor visserij vereist per 1 januari 2028 een continumeting van het motorvermogen voor sommige vaartuigen. Hoewel nog niet exact bekend is voor welke vaartuigen dit gaat gelden, is al wel bekend dat het in elk geval zal gaan om vissersvaartuigen die actief zijn in de Nederlandse kustzone. Dit betekent dat in elk geval de garnalenvisserij met deze verplichting te maken zal krijgen. De Opdrachtgever anticipeert middels dit project op deze verplichting door proactief ervaring op te doen met continumetingen van het motorvermogen. Gezien de relevantie van de resultaten op Europees niveau, neemt de Opdrachtgever hierin andere lidstaten mee en zullen de resultaten en aanbevelingen binnen de Europese unie gedeeld worden. Bij een succesvolle conclusie na de eerste projectfase wenst de Opdrachtgever over te gaan tot de implementatie van het systeem voor de continumeting van het motorvermogen. Maximaal 330.000 euro exclusief btw en inclusief optie (stelpost).
Interne Kennung: 202501088
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Europese controleverordening voor visserij vereist per 1 januari 2028 een continumeting van het motorvermogen voor sommige vaartuigen. Hoewel nog niet exact bekend is voor welke vaartuigen dit gaat gelden, is al wel bekend dat het in elk geval zal gaan om vissersvaartuigen die actief zijn in de Nederlandse kustzone. Dit betekent dat in elk geval de garnalenvisserij met deze verplichting te maken zal krijgen. De Opdrachtgever anticipeert middels dit project op deze verplichting door proactief ervaring op te doen met continumetingen van het motorvermogen. Gezien de relevantie van de resultaten op Europees niveau, neemt de Opdrachtgever hierin andere lidstaten mee en zullen de resultaten en aanbevelingen binnen de Europese unie gedeeld worden. Bij een succesvolle conclusie na de eerste projectfase wenst de Opdrachtgever over te gaan tot de implementatie van het systeem voor de continumeting van het motorvermogen. € 330.000,- exclusief btw en inclusief optie (stelpost).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Binnen deze opdracht is een optie opgenomen voor het optioneel gebruik van een stelpost. Zie paragraaf 2.4 van het Aanbestedingsdocument.