2. Verfahren
Verfahren
Titel: 34960 | Ontwerp herinrichting plintgebouw Toren van Oud te Den Haag
Beschreibung: De opdracht is bestemd voor een integraal ontwerpteam dat achtereenvolgens zorgdraagt voor het opstellen van een VO, DO en STABU-bestek voor de herinrichting van het plintgebouw van de Toren van Oud. Het project betreft de herinrichting van het bestaande plintgebouw door de realisatie van een inbouwpakket (bestaande uit binnenwanden, wandafwerkingen en diverse voorzieningen) voor de functies Medical Centre en Fitness & Gym. De scope van de opdracht omvat ook: - het aanleggen van alle nutsvoorzieningen en riolering; - aanpassingen aan de bestaande gebouwschil (o.a. voor daglichttoetreding) en het overdekken van de huidige patio en het betrekken van deze ruimte bij het gebouw als binnenruimte; - het voorzien in de benodigde beveiligingsmaatregelen (o.a. een nieuw voorportaal); - een oplossing voor (fiets)parkeren t.b.v. het gebruik van deze plint; - het doorlopen van een bestemmingsplanwijziging en het aanleveren van de daarvoor benodigde documentatie aan de gemeente. De oppervlakte van het plintgebouw bedraagt circa 881 m2 bvo (incl. patio). De volgende ontwerpdisciplines maken deel uit van de opdracht: architectuur, interieurarchitectuur, landschapsarchitectuur, bouwkunde, constructieadvies, W&E installatieadvies, ICT, data, beveiligingstechniek, bouwfysica, brandveiligheid, bouwkosten. Het landschappelijk deel van het ontwerp betreft dat de aanpassingen in het dak (het aanleggen van nieuwe daklichten en het overdekken van de patio) op een goede wijze past in het bestaande daklandschap. Beveiligingssystemen moeten geïntegreerd worden met bestaande systemen. Dit bevat directieleveringen van een externe beveiligingsleverancier.
Interne Kennung: 34960
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ontwerp herinrichting plintgebouw Toren van Oud
Beschreibung: De opdracht is bestemd voor een integraal ontwerpteam dat achtereenvolgens zorgdraagt voor het opstellen van een VO, DO en STABU-bestek voor de herinrichting van het plintgebouw van de Toren van Oud. Het project betreft de herinrichting van het bestaande plintgebouw door de realisatie van een inbouwpakket (bestaande uit binnenwanden, wandafwerkingen en diverse voorzieningen) voor de functies Medical Centre en Fitness & Gym. De scope van de opdracht omvat ook: - het aanleggen van alle nutsvoorzieningen en riolering; - aanpassingen aan de bestaande gebouwschil (o.a. voor daglichttoetreding) en het overdekken van de huidige patio en het betrekken van deze ruimte bij het gebouw als binnenruimte; - het voorzien in de benodigde beveiligingsmaatregelen (o.a. een nieuw voorportaal); - een oplossing voor (fiets)parkeren t.b.v. het gebruik van deze plint; - het doorlopen van een bestemmingsplanwijziging en het aanleveren van de daarvoor benodigde documentatie aan de gemeente. De oppervlakte van het plintgebouw bedraagt circa 880 m2 bvo (incl. patio). De volgende ontwerpdisciplines maken deel uit van de opdracht: architectuur, interieurarchitectuur, landschapsarchitectuur, bouwkunde, constructieadvies, W&E installatieadvies, ICT, data, beveiligingstechniek, bouwfysica, brandveiligheid, bouwkosten. Het landschappelijk deel van het ontwerp betreft dat de aanpassingen in het dak (het aanleggen van nieuwe daklichten en het overdekken van de patio) op een goede wijze past in het bestaande daklandschap. Beveiligingssystemen moeten geïntegreerd worden met bestaande systemen. Dit bevat directieleveringen van een externe beveiligingsleverancier.
Interne Kennung: 1