2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie sier- en haagplantsoen gemeente Rijswijk
Beschreibung: Renovatie sier - en haagplantsoen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Rooiwerkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Beplantingswerkzaamheden; - Nazorg; - Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: SB-015-2025-Renovatie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Rooiwerkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Beplantingswerkzaamheden; - Nazorg; - Bijkomende werkzaamheden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Rooiwerkzaamheden; - Grondwerkzaamheden; - Beplantingswerkzaamheden; - Nazorg; - Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een optie tot verlenging looptijd van 2 keer 1 jaar.