2. Verfahren
Verfahren
Titel: Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.
Interne Kennung: 01CS-000391
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90742000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Lärmbelästigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IPHO IV. etapa - I/2 Zásmuky, I/4 Jíloviště a I/3 Miličín č.p.130, I/11 Dlouhopolsko - předrealizační inženýring
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je řešení hlukové zátěže. V rámci veřejné zakázky bude proveden Předrealizační inženýring v daných obcích.
Interne Kennung: 04PU-002460