See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych z terenu Gminy Potęgowo
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę odbierania odpadów komunalnych: 1) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, 2) od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których prowadzone są usługi z zakresu: administracji publicznej, oświaty, kultury oraz działalności bibliotecznej, 3) z koszy ulicznych oraz ich transport do instalacji komunalnej w Chlewnicy. 1.1. Podstawowe dane o gminie: - powierzchnia gruntów ogółem - 227,92 km², - liczba miejscowości - 33, - liczba mieszkańców zameldowanych wg danych z 31.12.2025 wynosiła 6273 osób, - liczba osób zamieszkałych (wg złożonych deklaracji) wynosi ok. 5260 osób, - liczba nieruchomości – ok. 2000 - szacunkowa liczba nieruchomości do wyposażenia w pojemnik na popiół – ok. 1400
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001