2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu osób na hemodializy wykonywane w Ośrodku Dializ Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia usługa transportu osób na hemodializy wykonywane w Ośrodku Dializ Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej, tj. przewóz na zabiegi na ulicę Lwowską 60 w Rzeszowie oraz odwiezienie po hemodializie pod wskazany adres zamieszkania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w: a) Załączniku Nr 4 do SWZ (OPZ) b) Załączniku Nr 3 do SWZ (Projekt umowy) Klasyfikacja CPV: 60130000-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Transport osób jest tożsamy przedmiotowo, ze względów technicznych i ekonomicznych nie jest możliwy podział na części. 3. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025. poz. 277) zostały określone w załączniku Nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy i w załączniku Nr 4 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia . 4. Określają one w szczególności: 1) rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia; 2) sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób; 3) uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 pzp. 3) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ. 6. PODWYKONAWSTWO 1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 2) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 3) Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców. 4) Powierzenie części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 692104-2025
Interne Kennung: ZP250/063/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia usługa transportu osób na hemodializy wykonywane w Ośrodku Dializ Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej, tj. przewóz na zabiegi na ulicę Lwowską 60 w Rzeszowie oraz odwiezienie po hemodializie pod wskazany adres zamieszkania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w: a) Załączniku Nr 4 do SWZ (OPZ) b) Załączniku Nr 3 do SWZ (Projekt umowy) Klasyfikacja CPV: 60130000-8 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Transport osób jest tożsamy przedmiotowo, ze względów technicznych i ekonomicznych nie jest możliwy podział na części. 3. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2025. poz. 277) zostały określone w załączniku Nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy i w załączniku Nr 4 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia . 4. Określają one w szczególności: 1) rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia; 2) sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób; 3) uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań. 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 pzp. 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z póz. zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp lub Pzp" oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". 2. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2024 r., poz. 1061z póżn. zm.), jeżeli przepisy ustawy nie stanowią inaczej. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust.1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.