384773-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Zagospodarowanie zieleni miejskiej urządzonej i nieurządzonej, uzupełnianie nasadzeń
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie zieleni miejskiej urządzonej i nieurządzonej, uzupełnianie nasadzeń
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług zagospodarowania zieleni miejskiej urządzonej i nieurządzonej oraz uzupełnianie nasadzeń. 2. Przedmiot umowy: 1) Wykonanie kwietników sezonowych i ich pielęgnacja; 2) Przygotowanie wież kwiatowych do obsadzenia letniego, obsadzenie kwiatami i ich pielęgnacja; 3) Utrzymanie i pielęgnacja donic miejskich; 4) Wykonanie rabat bylinowych i/ lub z traw ozdobnych i ich pielęgnacja; 5) Wykonanie trawników i ich pielęgnacja; 6) Wykonanie nasadzeń drzew liściastych i iglastych wg potrzeb i ich pielęgnacja; 7) Wykonanie nasadzeń krzewów liściastych i iglastych i ich pielęgnacja; 8) Usługi ogrodnicze wg potrzeb. 3. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania usług stanowiących przedmiot umowy zgodnie z zasadami wiedzy ogrodniczej, obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony środowiska, z należytą starannością oraz przy udziale odpowiedniego sprzętu, jak również do przestrzegania wskazań i zaleceń Zamawiającego. 4. Szczegółowy zakres zamówienia określa wzór umowy oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiące załączniki do SWZ. Wykonawca obowiązany jest zapoznać się z SWZ i jej załącznikami i zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w nich opisanych.
Interne Kennung: ZP.271.2.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający korzysta ze skróconego terminu na składanie ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001