See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - powtórzenie”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety)
Vorherige Bekanntmachung: 262840-2025
Interne Kennung: 9/9PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 12 - SPRZĘT DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -12
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 19 - SPRZĘT DO PRZETACZANIA PŁYNÓW
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -19
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 33 - RURKA INTUBACYJNA ZBROJONA
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -33
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 36 - PRZYRZĄDY DO ANESTEZJI I RESUSTYTACJI
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -36
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 53 POJEMNIKI NA KAŁ I PŁYNY USTROJOWE
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -53
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 56 - PRZYRZĄD DO DRENAZU UCHA ŚRODKOWEGO II
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -56
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 80 Prześcieradło chłonne
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -80
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 116 PENSETY
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -116
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 163 UKŁAD PACJENTA I AKCESORIA DO RESPIRATORA OSCYLACYJNEGO SENSOR MEDICS 3100 A
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -163
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 242 - SPRZĘT ENDOSKOPOWY
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -242
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 262 ZESTAWY DO ZABIEGU SLEEVE - MINIMALNY SKŁAD ZESTAWU
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -262
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 265 Wyposażenie do diatermii ERBE VIO, argonu APC oraz ewakuatora dymów IES
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -265
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 269 Zestaw laryngoskopowy jednorazowego użytku
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -269
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 4 STRZYKAWKI DO POMP INFUZYJNYCH
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -4