See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego - śmieciarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu ciężarowego typu śmieciarka: część 1 – z zabudową jednokomorową, część 2 – z zabudową dwukomorową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZO.271.11.2025.ECH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego – śmieciarki z zabudową jednokomorową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest fabrycznie nowy, w pełni sprawny technicznie samochód ciężarowy – śmieciarka jednokomorowa z tylnym załadunkiem, przeznaczona do zbiórki i transportu odpadów komunalnych z pojemników zgodnych z normą EN 840 oraz odpadów luzem. Pojazd musi być dostarczony jako kompletne, gotowe do eksploatacji zestawienie: podwozie + zabudowa + wyposażenie dodatkowe. Rok produkcji pojazdu i zabudowy: 2024 lub nowszy. Pojazd fabrycznie nowy, bezwypadkowy, bez śladów napraw konstrukcyjnych.
Interne Kennung: ZO.271.11.2025.ECH cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego – śmieciarki z zabudową dwukomorową
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest fabrycznie nowy, nieużywany, w pełni sprawny technicznie samochód ciężarowy o DMC 26 000 kg, z zabudową dwukomorową i tylnym załadunkiem, spełniający następujące minimalne parametry:
Interne Kennung: ZO.271.11.2025.ECH cz.2