384805-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych w asortymencie i ilości określonej w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2a do niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 136877-2026
Interne Kennung: SZP.2420.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 3 poz.2
Beschreibung: Dostawy produktów farmaceutycznych
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie art. 441 Pzp. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia wielkości zamówienia, o ile nie przekroczy ona 40% wartości zamówienia w stosunku do wielkości zamówienia gwarantowanego, określonego w załączniku nr 1 do umowy wraz z przedłużeniem okresu obowiązywania umowy o czas nie dłuższy jednak niż 3 miesiące.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 3 poz.3
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.3
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 3 poz.5
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.5
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 3 poz.6
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.6
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 3 poz.8
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.8
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 3 poz.18
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.18
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 3 poz.20
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.20
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 3 poz.21
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.21
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 3 poz.22
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.22
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 3 poz.23
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.23
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 3 poz.25
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.25
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 3 poz.28
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.28
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 3 poz.30
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.30
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 3 poz.33
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.33
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 3 poz.35
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.35
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 3 poz.37
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.37
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 3 poz.38
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.38
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 3 poz.39
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.39
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 3 poz.40
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.40
Los: LOT-0136
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0140
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0146
Titel: Pakiet nr 19 poz.2
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.2
Los: LOT-0147
Titel: Pakiet nr 19 poz.3
Interne Kennung: Pakiet 19 poz.3
Los: LOT-0156
Titel: Pakiet nr 3 poz.27
Beschreibung: Dostawy produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 3 poz.27