2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Lipowa w roku 2025
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie zbierania, odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy albo inna nieruchomość wykorzystywana na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz ich transport do instalacji komunalnej oraz instalacji do przetwarzania odpadów selektywnie zebranych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Okres wykonania: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Szacunkowe ilości wskazane w formularzu ofertowym i cenowym, w Załączniku nr 1 i 1a do SWZ są wielkościami orientacyjnymi, ustalonymi na podstawie zamówienia realizowanego w 2023r. i w I półroczu 2024r. oraz jako przewidywane zapotrzebowanie na usługi będące przedmiotem zamówienia w okresie realizacji umowy. Ilości te będą przyjęte do wyceny i porównania ofert oraz wyboru najkorzystniejszej oferty. Jednakże Zamawiający może zrealizować zamówienie zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, a Wykonawcy nie służy roszczenie o realizację usług w wielkościach podanych w formularzu ofertowym. Dane charakteryzujące zamówienie: 1) Powierzchnia gminy wynosi 58 km2. 2) Na terenie Gminy znajdują się drogi: 22 km dróg publicznych gminnych, 26 km dróg powiatowych około 300 km dróg dojazdowych do posesji. 3) Gmina obejmuje sześć sołectw: Lipowa, Leśna, Sienna, Słotwina, Ostre, Twardorzeczka. Liczba mieszkańców, którzy będą objęci usługą odbierania odpadów komunalnych – około 9992 4) Wykaz nieruchomości, z których następował będzie odbiór odpadów komunalnych: a) zamieszkałych - około 3385 b) domek letniskowy lub nieruchomość wykorzystywana przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe - około 351, Powyższe dane o ilości nieruchomości i liczbie mieszkańców mogą ulec zmianie w czasie trwania zamówienia Ilość odebranych odpadów komunalnych z terenu Gminy Lipowa w roku 2023 ilość: a) Łącznie odpady odebrane z nieruchomości - 2704,2100 Mg b) Łącznie odpady zebrane w PSZOK -130,20 Mg Przewiduje się wzrost w/w odpadów w trakcie obowiązywania umowy o 5 %. Szacunkowa ilość odpadów wielkogabarytowych o kodzie 200307 odebranych z nieruchomości w 2025 roku to 200,00 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 679792-2024
Interne Kennung: RI.271.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste