384874-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb NOSG
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość dla potrzeb NOSG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3A-3E do SWZ).
Interne Kennung17/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I – grupa taryfowa C11 - dostawa energii elektrycznej do Placówek SG: w Lubyczy Królewskiej, Horodle, Włodawie, Woli Uhruskiej, Chłopiatynie, termowizyjnego systemu monitorowania obszaru w m. Siedliska, wież obserwacyjnych w m. Hniszów, Uchańka, Sobibór, Ślipcze, Liwcze, Machnów Nowy;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3A do SWZ).
Interne KennungCZĘŚĆ I – grupa taryfowa C11
Menge382 985
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II – grupa taryfowa C12A - dostawa energii elektrycznej do Placówek SG w Kryłowie i Skryhiczynie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3B do SWZ).
Interne KennungCZĘŚĆ II – grupa taryfowa C12A
Menge98 715
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III – grupa taryfowa C21 – dostawa energii elektrycznej do kontenera elektryczno-teletechnicznego w m. Włodawa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3C do SWZ).
Interne KennungCZĘŚĆ III – grupa taryfowa C21
Menge26 000
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ IV – grupa taryfowa C24 – dostawa energii elektrycznej do Komendy NOSG w Chełmie oraz Placówek SG w Zbereżu, Dołhobyczowie, Hrubieszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3D do SWZ).
Interne KennungCZĘŚĆ IV – grupa taryfowa C24
Menge1 421 792 Stunden
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ V - grupa taryfowa G11 - dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali mieszkalnych SG w: Horodle, Kryłowie, Woli Uhruskiej, Skryhiczynie, Dołhobyczowie, Chłopiatynie, i Hrubieszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość na warunkach określonych w ustawie z dn. 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 266) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poboru), realizowaną na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 1 i ust. 2, pkt. 1 tej ustawy. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia Zamawiającego (zał. nr 3E do SWZ).
Interne KennungCZĘŚĆ V - grupa taryfowa G11 - dostawa energii elektrycznej do budynków i lokali mieszkalnych SG w: Horodle, Kryłowie, Woli Uhruskiej, Skryhiczynie, Dołhobyczowie, Chłopiatynie, i Hrubieszowie
Menge7 885