See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 17.2026 Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 (sześć) odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie: część 1 Respirator transportowy - 2 szt. część 2 Lampa zabiegowa dwuczaszowa – 2 szt. część 3 Defibrylator manualny z opcją 12 odprowadzeniowego EKG, kardiowersją, elektrostymulacją oraz pomiarem wydechowego CO2 wraz z zestawem 4 baterii – 2 szt. część 4 System automatycznej kompresji klatki piersiowej - 2 szt. część 5 Inkubator otwarty, stanowisko do resuscytacji noworodka – 1 szt. część 6 1) Aparat USG kieszonkowy – 3 szt. 2) Aparat USG (ultrasonograf) – 3 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 206414-2026
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Respirator transportowy - 2 szt.
Beschreibung: Część 1 1. Przedmiotem zamówienia jest: Respirator transportowy - 2 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Lampa zabiegowa dwuczaszowa – 2 szt.
Beschreibung: Część 2 1. Przedmiotem zamówienia jest: Lampa zabiegowa dwuczaszowa – 2 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Defibrylator manualny z opcją 12 odprowadzeniowego EKG, kardiowersją, elektrostymulacją oraz pomiarem wydechowego CO2 wraz z zestawem 4 baterii – 2 szt.
Beschreibung: Część 3 1. Przedmiotem zamówienia jest: Defibrylator manualny z opcją 12 odprowadzeniowego EKG, kardiowersją, elektrostymulacją oraz pomiarem wydechowego CO2 wraz z zestawem 4 baterii – 2 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 System automatycznej kompresji klatki piersiowej - 2 szt.
Beschreibung: Część 4 1. Przedmiotem zamówienia jest: System automatycznej kompresji klatki piersiowej - 2 szt. 2. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN Część 4
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Inkubator otwarty, stanowisko do resuscytacji noworodka – 1 szt.
Beschreibung: Część 5 1. Przedmiotem zamówienia jest: Inkubator otwarty, stanowisko do resuscytacji noworodka – 1 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 1) Aparat USG kieszonkowy – 3 szt. 2) Aparat USG (ultrasonograf) – 3 szt.
Beschreibung: Część 6 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Aparat USG kieszonkowy – 3 szt. 2) Aparat USG (ultrasonograf) – 3 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.17.2026.PN Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage