See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gmina Rabka Zdrój. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2027r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2027r. do 112 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie - 2 436,56 MWh, z tego: 1) w roku 2026 - 1 218,28 MWh 2) w roku 2027 - 1 218,28 MWh 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 112 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1a, 1b, 1c i 1d do SWZ. 4. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy - 1 218,28 MWh; z tego: - do lokali i obiektów - 194,26 MWh - do oświetlenia - 1 024,02 MWh Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 5. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2026 do 31.12.2027r. 6. W wyniku rozstrzygnięcia postępowania na część zamówienia zawarta zostanie jedna umowa. 7. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna "okres dostaw"). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających(odbiorców).
Vorherige Bekanntmachung: 658092-2025
Interne Kennung: IRG.271.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej w roku 2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. do 112 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie w roku 2026 - 1 218,28 MWh 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 112 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1a i 1b do SWZ. 4. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy - 1 218,28 MWh; z tego: - do lokali i obiektów - 194,26 MWh - do oświetlenia - 1 024,02 MWh Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 5. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2026 do 31.12.2026r. 6. W wyniku rozstrzygnięcia postępowania na część 1 zamówienia zawarta zostanie jedna umowa. 7. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna "okres dostaw"). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających(odbiorców).
Interne Kennung: Dostawa energii elektrycznej w roku 2026.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej w roku 2027.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r. do 112 punktów poboru (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie w roku 2027 - 1 218,28 MWh 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 112 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1c i 1d do SWZ. 4. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy - 1 218,28 MWh; z tego: - do lokali i obiektów - 194,26 MWh - do oświetlenia - 1 024,02 MWh Dane o zużyciu mają charakter orientacyjny. 5. Dostawy odbywać się będą w terminie od 01.01.2027 do 31.12.2027r. 6. W wyniku rozstrzygnięcia postępowania na część 2 zamówienia zawarta zostanie jedna umowa. 7. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna "okres dostaw"). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających(odbiorców).
Interne Kennung: Dostawa energii elektrycznej w roku 2027.