385040-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen – Usługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy
BeschreibungUsługi wsparcia obejmujące wykonywanie prac pomocniczych w procesie produkcji oraz procesie remontowym na obiektach przemysłowych oraz urządzeniach i instalacjach produkcyjnych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Vorherige Bekanntmachung132935-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001