2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew na gazociągach i obiektach gazowych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Wycinka drzew na gazociągach i obiektach gazowych. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki do SWZ – Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP/2025/06/0067/POZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Wycinka drzew na gazociągach i obiektach gazowych