2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en indienststellen van non-dedicated volumetrische pompen
Beschreibung: Het betreft een raamovereenkomst voor het afnemen van volumetrische pompen (dewelke werken met non-dedicated verbruiksmaterialen). De raamovereenkomst omvat ook het indienststellen (incl. alle noodzakelijke connecties en licenties), de opleiding en het onderhoud van de aangeboden toestellen. Het ziekenhuis wenst een geavanceerd model van de nieuwste generatie non-dedicated volumetrische pompen. Gedurende de looptijd van de overeenkomst zullen ruim 400 volumetrische pompen gefaseerd vervangen worden waarbij men voorziet om op relatief korte termijn (verwacht in jaar 1 en 2) zo’n 80% van de volumetrische pompen te vervangen. De vervanging gaat gepaard met een aanschaf van docking stations. Het ziekenhuis kan gedurende de looptijd in meerdere bestellingen afroepen voor de producten gegund onder deze raamovereenkomst.
Interne Kennung: PPP0LQ-840/6164/NS-2026-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NS-2026-009_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (cfr bestek)