38511-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fahrscheinentwerter – Dodávky náhradních dílů autobusů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky náhradních dílů autobusů
BeschreibungMotory - kompletní motor, silentbloky a držáky silentbloků, hlava a její součásti, blok a jeho součásti, klikové ústrojí a jeho součásti, příprava paliva, chlazení, výfuk, apod. Převodovky - kompletní převodovka, jednotlivé díly převodovky, silentbloky převodovky, držáky silentbloků, apod. Nápravy - přední, zadní hnaná, zadní hnací, jednotlivé části náprav, kolové jednotky, brzdy, apod. Podvozky - řízení, uložení náprav, palivové rozvody, rozvod chlazení a topení, rozvody hydrauliky, rozvody pneumatiky na podvozku, výfuk, jednotlivé části rámu a podvozku, apod. Karoserie - vnější vybavení karoserie, bočnice a opláštění, střecha, klimatizace, skla, elektrovýbava, vnitřní vybavení karoserie, sedadla, dveře, rozvody, pneumatiky, pracoviště řidiče, apod. Elektroinstalace - kabelové svazky, elektrocentrála, řídicí a pomocné jednotky, pojistkové rozváděcí skříně, apod. Odbavovací a informační systém OIS - jednotlivé díly OIS, světelné panely, označovače, kasa, vysílačka, apod. Příslušenství - povinná výbava, souprava pro tažení, apod.
Vorherige Bekanntmachung41798-2018
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o zavedený dynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30123100 Fahrscheinentwerter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34321100 Radachsen, 34325000 Schalldämpfer und Auspuffrohre, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34211100 Karosserien für Busse, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 34322000 Bremsen und Bremsenteile, 34324000 Räder, Teile und Zubehör, 32440000 Telemetrie- und Endgeräte, 34352200 Reifen für Busse, 34370000 Sitze für Kraftfahrzeuge, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 42142000 Teile für Getriebe und Antriebselemente, 42512500 Teile für Klimageräte, 42967000 Reglereinheit, 30231100 Computerterminals
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodávky náhradních dílů autobusů
Interne KennungDodávky náhradních dílů autobusů
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312000 Motorenteile, 34352200 Reifen für Busse, 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 34139000 Fahrgestelle, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen, 34321100 Radachsen, 34322000 Bremsen und Bremsenteile, 34324000 Räder, Teile und Zubehör, 34325000 Schalldämpfer und Auspuffrohre, 34211100 Karosserien für Busse, 34370000 Sitze für Kraftfahrzeuge, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 42142000 Teile für Getriebe und Antriebselemente, 42512500 Teile für Klimageräte, 42967000 Reglereinheit, 30231100 Computerterminals, 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge, 32440000 Telemetrie- und Endgeräte