2. Verfahren
Verfahren
Titel: VN Brno - Provádění úklidových služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění a provádění úklidových služeb pro Vojenskou nemocnici Brno, na adrese Zábrdovická 3 a Zábrdovická 174/18, 615 00 Brno, a to v těchto typech zdravotnických a provozních prostor - operační sály, oddělení JIP, standartní lůžková oddělení, ambulantní provozy jak interního, tak chirurgického charakteru, urgentní příjmy, stravovací provoz, kancelářské prostory, sklady, laboratoře, to všechno o celkové podlahové ploše cca 27 tis. m2. Provádění úklidových služeb bude zahrnovat pravidelný úklid, včetně sanitárních úklidů a nepravidelných/mimořádných úklidů, zejména po stavebních činnostech, malování, stěhování, event. po haváriích. Doba trvání smlouvy je stanovena na 4 roky (s možností prolongace jejího trvání).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung, 98341130 Hauswartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění a provádění úklidových služeb pro Vojenskou nemocnici Brno, na adrese Zábrdovická 3/3 a Zábrdovická 174/18, 615 00 Brno, a to v těchto typech zdravotnických a provozních prostor - operační sály, oddělení JIP, standartní lůžková oddělení, laboratoře, ambulantní provozy jak interního, tak chirurgického charakteru, urgentní příjmy, stravovací provoz, kancelářské prostory, sklady, to všechno o celkové podlahové ploše cca 27 tis. m2. Provádění úklidových služeb bude zahrnovat pravidelný úklid, včetně sanitárních úklidů a mimořádné úklidové služby, a to zejména po stavebních činnostech, malování, stěhování, či po haváriích, event. úklid v prostorách nezahrnutých do pravidelného úklidu. Provádění úklidových služeb nezahrnuje mytí oken. Doba trvání smlouvy uzavřené na tuto veřejnou zakázku bude 4 roky, s možností jejího prodloužení. Fakturace bude probíhat 1x měsíčně se splatností faktur 30 dnů. Fakturovaná cena za úklid bude vždy vycházet ze skutečně provedeného množství a druhu práce. Součástí úklidové služby podle této veřejné zakázky je i dodávka a použití čisticích, dezinfekčních a údržbových prostředků, úklidových strojů, nástrojů a potřeb, PVC sáčků do odpadkových košů. Dodávka prostředků pro osobní péči předmětem této veřejné zakázky není.
Interne Kennung: VN Brno - Provádění úklidových služeb
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle návrhu smlouvy coby součástí zadávací dokumentace dostupné na profilu zadavatele.