2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31209156 – Onderhoud aan drijvende en verplaatsbare stalen vaarwegmarkeringen
Beschreibung: De scope van dit project omvat de volgende onderdelen: 1. Stralen en conserveren op locatie opdrachtnemer. 2. Demonteren en monteren van de boeien op locatie opdrachtgever. 3. Uitvoeren van mechanisch en klein elektrisch onderhoud. 4. Transporten van de boeien tussen locaties opdrachtgever en opdrachtnemer. 5. Doorvoeren van de standaardaanpassingen. 6. Leveren van de noodzakelijke onderdelen. 7. Repareren van noodzakelijke onderdelen. 8. Uitvoeren van verbeteringen. 9. Uitvoeren van incidentele werkzaamheden op locatie. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving
Interne Kennung: 31209156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50246200 Wartung von Bojen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50246300 Reparatur und Wartung von schwimmenden Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie de omschrijving onder de hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd