385155-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Dostawa zestawów diagnostycznych, testów do diagnostyki, testu 4 sensor, testów do identyfikacji Salmonella dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów diagnostycznych, testów do diagnostyki, testu 4 sensor, testów do identyfikacji Salmonella dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych, testów do diagnostyki, testu 4 sensor, testów do identyfikacji Salmonella dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj. Część nr 1 - Dostawa zestawów diagnostycznych do różnicowania H5 H7 grypy ptaków, Część nr 2 - Dostawa testów ELISA do diagnostyki IBR IPV, Część nr 3 - Dostawa testu 4 sensor, Część nr 4 - Dostawa zestawów do wykrywania RNA wirusa klasycznego pomoru świń (CSFV), Część nr 5 - Dostawa zestawów diagnostycznych REAL-TIME RT-PCR do jakościowego wykrywania RNA wirusa choroby NEWCASTLE w diagnostyce laboratoryjnej rzekomego pomoru drobiu, Część nr 6 - Dostawa zestawów diagnostycznych przeznaczonych do wykrywania materiału genetycznego (RNA) specyficznego dla paramyksowirusa ptaków typu 1 (APMV-1) w diagnostyce laboratoryjnej rzekomego pomoru drobiu, Część nr 7 - Dostawa testów do identyfikacji Salmonella.
Vorherige Bekanntmachung: 287596-2026
Interne Kennung: WIW-AD.272.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Dostawa testów do identyfikacji Salmonella.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów do identyfikacji Salmonella.
Interne Kennung: WIW-AD.272.12.2026 - Część nr 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.