See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odzieży specjalistycznej, roboczej, środków ochrony indywidualnej i wyposażenia osobistego strażaka dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych oraz odzieży specjalistycznej, roboczej i środków ochrony indywidualnej dla Lotniskowego Ratownictwa Medycznego na lata 2026-2027
Beschreibung: Zamówienie podzielono na 5 części: część nr 1 – Odzież specjalistyczna, robocza i środki ochrony indywidulanej dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych i Lotniskowego Ratownictwa Medycznego, część nr 2 – Obuwie dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych i Lotniskowego Ratownictwa Medycznego, część nr 3 – Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych, część nr 4 – Odzież specjalistyczna (Ubranie specjalne) dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych, część nr 5 – Odzież specjalistyczna (Hełm strażacki z latarką) dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Vorherige Bekanntmachung: 119892-2026
Interne Kennung: 409/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 18444111 Sturzhelme, 18800000 Schuhwerk, 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Odzież specjalistyczna, robocza i środki ochrony indywidualnej dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych i Lotniskowego Ratownictwa Medycznego
Beschreibung: Część nr 1 – Odzież specjalistyczna, robocza i środki ochrony indywidualnej dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych (LSRG) i Lotniskowego Ratownictwa Medycznego (LRM) w tym: Kurtka z podpinką ambulatorium (LRM)-23 szt., Spodnie całoroczne ambulatorium (LRM)-174 szt., Pas taktyczny (LRM)-20 szt., Koszula z krótkimi rękawami ambulatorium (LRM)-250 szt., Kamizelka taktyczna ambulatorium (LRM)-20 szt., Maska pełnotwarzowa wielorazowa z filtrem P3 (LRM)-3 szt., Kask ratowniczy ambulatorium (LRM)-7 szt., Rękawice ambulatoryjne (LRM)-24 pary, Czapka zimowa ambulatorium (LRM)-25 szt., Rękawice techniczne (LSRG)-232 szt., Narzędzie typu multitool (LSRG)-240 szt., Koszulka sportowa (LSRG)-244 szt., Spodenki sportowe (LSRG)-244 szt., Ubranie treningowe (dres) (LSRG)-244 szt., Ubranie koszarowe granatowe (LSRG)-216 szt., Ubranie koszarowe piaskowe (LSRG)-25 szt., Koszulka zimowa (LSRG)-164 szt., Koszulka letnia (LSRG)-164 szt., Kurtka całoroczna z podpinką (LSRG)-75 szt., Sweter do ubrania koszarowego (LSRG)-28 szt., Ubranie robocze typu kombinezon (dla kierowców) (LSRG)-47 szt., Kurtka robocza ocieplana (LSRG)-45 szt., Czapka robocza zimowa (dla kierowców) (LSRG)-45 szt., Czapka robocza letnia (LSRG)-195 szt., Rękawice robocze (dla kierowców) (LSRG)-400 szt., Czapka zimowa (LSRG)-205 szt., Identyfikator imienny tekstylny granat-426 szt., Identyfikator imienny tekstylny piaskowy-25 szt., Identyfikator tekstylny (stanowiskowy) granat-426 szt., Identyfikator tekstylny (stanowiskowy) piaskowy-25 szt., Logo-463 szt., Pas parciany (LSRG)-114 szt.
Interne Kennung: 409/PN/ZP/TL/25-Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Obuwie dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych i Lotniskowego Ratownictwa Medycznego
Beschreibung: Część nr 2 – Obuwie dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych i Lotniskowego Ratownictwa Medycznego w tym: Obuwie całoroczne ambulatorium (LRM)-57 par, Obuwie sportowe (LSRG)-244 par, Obuwie koszarowe letnie (LSRG)-144 par, Obuwie koszarowe zimowe (LSRG)-100 par, Buty robocze (dla kierowców) (LSRG)-60 par
Interne Kennung: 409/PN/ZP/TL/25-Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Beschreibung: Część nr 3 – Odzież specjalistyczna dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych w tym: Rękawice specjalne-139 szt., Kominiarka specjalna-119 szt., Buty strażackie gumowe-220 szt., Buty strażackie skórzane-119 szt., Koszulka z długim rękawem termo aktywna, trudnopalna-244 szt., Koszulka z krótkim rękawem termo aktywna, trudnopalna-244 szt., Getry termo aktywne, trudnopalne-244 szt.
Interne Kennung: 409/PN/ZP/TL/25-Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör, 18830000 Sicherheitsschuhe
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Odzież specjalistyczna (Ubranie specjalne) dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Beschreibung: Część nr 4 – Odzież specjalistyczna (Ubranie specjalne) dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych w tym: Ubranie specjalne-119 szt.
Interne Kennung: 409/PN/ZP/TL/25-Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Odzież specjalistyczna (Hełm strażacki z latarką) dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych
Beschreibung: Część nr 5 – Odzież specjalistyczna (Hełm strażacki z latarką) dla Lotniskowych Służb Ratowniczo – Gaśniczych w tym: Hełm strażacki z latarką-49 szt.
Interne Kennung: 409/PN/ZP/TL/25-Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18444111 Sturzhelme