385282-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ORŁY.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ORŁY.
Beschreibung: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ORŁY. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Orły w 2023 roku”, przy czym zamówienie jest podzielone na następujące części: a) część nr 1 – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Orły, która to polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów oraz poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami prawa; odbiorem i zagospodarowaniem są objęte odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny, jak również zmieszany, powstające w gospodarstwach domowych; b) część nr 2 - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z jednostek organizacyjnych oraz obiektów i miejsc użyteczności publicznej; c) część nr 3 - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów organizacja, utrzymanie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Orły oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych;
Vorherige Bekanntmachung: 622245-2022
Interne Kennung: OAF.II.271.32.2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości...c.d SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ORŁY. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Orły w 2023 roku”, przy czym zamówienie jest podzielone na następujące części: a) część nr 1 – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie gminy Orły, która to polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów oraz poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami prawa; odbiorem i zagospodarowaniem są objęte odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny, jak również zmieszany, powstające w gospodarstwach domowych; 3) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji. 4) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami stanowiące załącznik nr 7.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z jednostek organizacyjnych oraz obiektów i ...C.D SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ORŁY. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Orły w 2023 roku”, przy czym zamówienie jest podzielone na następujące części b) część nr 2 - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z jednostek organizacyjnych oraz obiektów i miejsc użyteczności publicznej;
Los: LOT-0003
Titel: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów...C.D SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn.: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ORŁY. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Orły w 2023 roku”, przy czym zamówienie jest podzielone na następujące części: c) część nr 3 - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów organizacja, utrzymanie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Gminy Orły oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych; 3) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji. 4) Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami stanowiące załącznik nr 7.