385289-2025 - Wettbewerb
Polen – Analysegeräte – SZP/242-125/2025 Dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS - realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/242-125/2025 Dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS - realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.
BeschreibungSZP/242-125/2025 Dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS - realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”. 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”. 2.Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 29, 50-370 Wrocław, budynek A-2, pok. 53. 3.Szczególne warunki dotyczące dostawy: dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie i instruktaż oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. 4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 5.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Kod CPV: 38432000-2 Aparatura do analizowania, 38432200-4 Chromatografy, 38433000-9 Spektrometry. 7. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 8.Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 9.Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 11. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 04.10.2025 r. (90 dni). 12. Oferta musi składać się z: 12.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 12.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia -Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, zwanym dalej JEDZ, stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 12.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 12.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 12.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 12.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 12.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 12.8. Przedmiotowego środka dowodowego – specyfikacji technicznej – pozwalającego stwierdzić zgodność z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi w Załączniku nr 3 do SWZ OPZ (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wymóg wskazania „Nazwy/typu/producenta/modelu” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zasady tej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, tj. uzupełnieniu/złożeniu na podstawie art. 107 ust.3 uPzp nie podlega wskazanie przez Wykonawcę informacji ocenianych w kryteriach oceny ofert lub pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Interne KennungSZP/242-125/2025 Dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS - realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelSZP/242-125/2025 Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”.
BeschreibungSZP/242-125/2025 Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu analitycznego do analizy śladowych ilości substancji toksycznych LC-MS/MS realizowanego w ramach projektu: „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego”. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 29, 50-370 Wrocław, budynek A-2, pok. 53. 3. Szczególne warunki dotyczące dostawy: dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie i instruktaż oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 5. Kod CPV: 38432000-2 Aparatura do analizowania, 38432200-4 Chromatografy, 38433000-9 Spektrometry. 6. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 7. Zakup jest realizowany w ramach projektu „Centrum Technologii Bezpieczeństwa Publicznego” (nr FEDS.01.01-IZ.00-0003/24), finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027.
Interne KennungLotA