2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zestawu do syntezy, oczyszczania substancji aktywnych biologicznie i kontroli procesów laboratoryjnych. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostarczenie, wyładowanie, wniesienie, montaż i instalację przez autoryzowany serwis producenta wszystkich elementów przedmiotu zamówienia w siedzibie Zamawiającego oraz szkolenie personelu Zamawiającego z obsługi dostarczonych urządzeń. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione załączniki: 1) Załącznik Nr 1A do SWZ – Formularz „Zestawienie kosztów zamówienia”; 2) Załącznik Nr 8 do SWZ – Parametry techniczne. Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Rozwój infrastruktury badawczej w innowacyjnych obszarach technologii farmaceutycznych i niskoemisyjnych w ramach Łukasiewicz – IChP – „Kampus Mościcki" [realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO)].
Vorherige Bekanntmachung: 149702-2026
Interne Kennung: 90/D/KPO/SM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001