2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dosyłu sygnałów i emisji UKF regionalnego programu radiowego „Radio Zachód
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług całodobowego dosyłu i emisji UKF sygnałów programów radiowych Radia Zachód S.A. Radio Zachód S.A. nadaje programy radiowe z dwóch lokalizacji : • Zielona Góra, ul. Kukułcza 1, program pod nazwą „Radio Zachód”, • Gorzów Wielkopolski ul. Energetyków 6 , program pod nazwą „Radio Gorzów”. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części: Część 1: Usługa dosyłu i emisji UKF regionalnego programu radiowego „Radio Zachód” Część 2: Usługa dosyłu i emisji UKF programu radiowego „Radio Gorzów” CPV: 64228200-2 Usługi transmisji sygnału radiowego CPV: 72318000-7 Usługi przesyłu danych 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64228200 Dienstleistungen des Übertragens von Hörfunksendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część 1: Usługa dosyłu i emisji UKF regionalnego programu radiowego „Radio Zachód”
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część 2: Usługa dosyłu i emisji UKF programu radiowego „Radio Gorzów”