2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitzendkrachten tot en met schaal 8
Beschreibung: De Gemeente Purmerend start deze aanbesteding omdat het huidige contract voor de inhuur van uitzendkrachten tot en met functieschaal 8 per 1 juni 2026 afloopt en continuïteit van de dienstverlening gewaarborgd moet blijven. De Gemeente beoogt een efficiënte, toekomstbestendige en maatschappelijk verantwoorde inzet van uitzendkrachten, zodat voldoende, flexibel en gekwalificeerd personeel tot en met schaal 8 beschikbaar is voor tijdelijke vervanging, piekbelasting en overige kortdurende capaciteitsvraagstukken. De opdracht omvat het werven, selecteren, leveren en administratief verwerken van uitzendkrachten voor diverse gemeentelijke teams en locaties, conform het Programma van Eisen. De Gemeente wenst hiervoor een raamovereenkomst te sluiten met één contractant voor de in de aanbestedingsdocumenten beschreven looptijd. De maximale waarde van de opdracht bedraagt €24.000.000,-.
Interne Kennung: Zaaknummer 921495
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Duur van de overeenkomst